منوی سایت

انواع کفپوش بتنی و موزاییک پرسی

تولید و فروش کفپوش بتنی ، قیمت کفپوش بتنی پیاده رو، کفپوش محوطه سازی ، سنگفرش بتنی ، کفپوش کف ویلا ، کفپوش خیابان ، کفپوش پازلی ، کفپوش پلیمری ، کفپوش پیورس ، کفپوش بتنی ویبره ، سنگفرش معابر، کفپوش بتنی پرسی ، موزاییک پرسی ، موزاییک پازلی ، موزاییک پیاده رو ، موزاییک سیمانی ،سنگفرش پیاده رو ، کفپوش بتنی نابینایان ، کفپوش بتنی سکه ای.

.

 از لحاظ ساختار     از لحاظ شكل و ظاهر

1) انواع موزاييك از لحاظ ساختار:

( Aموزاييك های پرسی :

 در این روش ابتدا ملات موزاییک داخل قالب فلزی ریخته شده و ویبره می شود و سپس با استفاده از دستگاه پرس تراکم در موزائیک ایجاد می‌شود (میزان فشار پرس بستگی به نوع دستگاه و نوع موزاییک متغیر است)و سپس به داخل اتاق بخار رفته و 48 ساعت جذب روطوبت کرده و در صورت نیاز سابخورده و بصورت پالت و شیرینگ ارسال می گردد.

B      )   موزاييك هاي ويبره اي

در این روش ابتدا ملات موزاییک داخل قالب لاستیکی ریخته شده وپس از ريخته شدن،قالب روي نوار نقاله در حدود ده متر حركت مي كند و لرزيده(ویبره) مي شود و هواي داخل آن تخليه مي گردد پس از 24 ساعت كه ملات داخل قالب خشک شده می توان موزاییک را از قالب بيرون آورد و تا 72 ساعت آن را مرطوب نگه داشت و در صورت نیاز سابخورده و سپس آماده ارسال می گردد.

 2) انواع موزاييك از لحاظ شكل و ظاهر

A) موزاييك تك لايه(سنگ مصنوعی)

نوعی موزاييک است  که با ماشین آلات اتوماتیک  آلمان و ايتاليا توليد شده اين موزاييک تک لايه بوده وفاقد قسمت زيرين و کل ضخامت یک جنس می باشد و به علت وزن کم(هر متر مربع حدود 46-47 کیلوگرم) در ساختمانهاي که محدودیت وزن دارند استفاده مي شود . (ضخامت حدود 18-19 میلیمتر)

B)موزاییک دولایه

نوعی موزاييک است  که دارای دو لایه بوده لایه رویه سطح رویه موزاییک از پودر سنگ،سنگ دانه،سیمان وآب و ... تشکیل شده  و لایه زیرین که پشت موزاییک از ماسه و سیمان و آب تشکیل شده است.(ضخامت حدود 30 میلیمتر)

  موارد کاربرد موزاییک:

مناسب جهت کف پارکینگ،کف پشت بام ، پیاده رو سازی، محوطه سازی ویلا و باغ و... می باشد.