منوی سایت

بهترین موزاییک جهت کف سوله و سالن تولید

کف سوله های صنعتی بستگی به صنف و کاربری سالن دارد  که می توان مواردی همچون انبار محصولات، سالن های تولید، سالن تجهیزات باشد به همین دلیل با توجه به کاربری و نوع فعالیت باید زیر سازی و پوشش مناسبی جهت کف در نظر گرفته شود.

موزاییک اتوماتیک پرسی با دستگاهای تمام اتوماتیک آلمانی تولید شده وسیستم تولید کاملا مکانیزه و رباتیک می باشد وخطای انسانی جهت ترکیب مصالح به حداقل رسیده و این امر باعث شده موزاییک ها همه با یک مقاومت و کیفیت از خط تولید خارج گردند.

با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب، موزاییک اتوماتیک پرسی یکی از بهترین گزینه های موجود جهت کف سالن های تولید می باشد که مقاومت و کیفیت بالااین نوع موزاییک با سایر موزاییک ها وجه تمایزاین موزاییک می باشد.

موزاییک اتوماتیک پرسی سه مرحله ویبره و تحت فشار پرس500 تن، هشت مرحله ساب وپولیش،  در ابعاد 40×40 به ضخامت 3 سانتیمتر، دارای تنوع طرح و رنگ،  بسته بندی پالت و شیرینگ و دارای استاندارد 755 ملی ایران روانه بازار می گردد .

کف سوله باید دارای چند ویژگی مهم باشد. یکی از مهمترین این ویژگی ها، استحکام لازم است. در سوله های صنعتی ماشین آلات های سنگین نصب شده و خودرو های سنگین تردد می کند. لذا بار زنده و فشار بر کف سوله های صنعتی زیاد است.

یکی از مهترین شاخصه های موزاییک اتوماتیک پرسی با سایر کفسازی ها (بتن در جا)قابلیت ساب زدن می باشد که  امکان ساب خوردن در این محصول میسر میباشد

 

پیشنهاد ما جهت کف صنعتی و سالن تولید، کف انبار، کف پارکینگ، کف سوله موزاییک تمام اتوماتیک می باشد.